1 % PODATKU NA GOPR BESKIDY

Festiwal Górski Wondół Challenge IX edycja


7-8 Marca 2020 w Szczyrku
Patroni Medialni

gory_sGÓRY to comiesięczna porcja doskonałych materiałów – od relacji z wypraw, opisów najciekawszych miejsc wspinaczkowych oraz najpiękniejszych szczytów górskich po recenzje książek, filmów oraz imprez kulturalnych związanych ze światem gór. GÓRY są też fachowym poradnikiem, zarówno w sprawach sprzętu, jak i samej techniki wspinaczkowej czy zachowania się w górach.

 

ceneria
Ceneria.pl - Outdoorowa porównywarka cen 

Ceneria to outdoorowa porównywarka cen sprzętu z szeroko pojętej branży sportowej(turystyka, wspinaczka, sprzęt górski, narciarski, rowerowy, wodny, ogólnosportowy, elektronika dla turysty). Posiada największą bazę produktów outdoorowych w polskim internecie. To również unikalne źródło wiedzy o sprzęcie. Jest to narzędzie, które pozwala na szybką orientację w dostępnej na rynku ofercie firm i sklepów górskich oraz sportowych.

traveler

National Geographic Traveler w Polsce ukazuje się od 2004 r., zaś na świecie od 1984 r. Początkowo był wydaniem specjalnym miesięcznika National Geographic Polska, od kwietnia 2010 r. ukazuje się jako miesięcznik. To praktyczny magazyn o podróżach, który inspiruje i informuje. Skierowany do osób aktywnych, ambitnych, ciekawych świata. Dostarcza gotowe przepisy na fascynujące wyprawy, także rodzinne. Mocną stroną magazynu są rzetelne informacje, mapy i testy sprzętu przeprowadzane przez ekspertów. Dodatkowy atut stanowią autorzy, uznani globtroterzy. Raz w roku redakcja oraz czytelnicy przyznają prestiżową nagrodę TRAVELERY, promującą polskich naukowców i podróżników.


logo_planetagor

PlanetaGor.pl to portal społecznościowy integrujący osoby zainteresowane tematyką gór. Użytkownicy mogą w nim poszukiwać informacji na temat sześciu głównych górskich dyscyplin sportowych (trekking, wspinaczka, skitury, biegi górskie, rowery górskie, speleologia), jak również zakładać swoje konto, komunikować się między sobą, poszukiwać osób o podobnych zainteresowaniach, tworzyć grupy, dodawać swoje zdjęcia i filmy i prowadzić blogi. wspinaniepl
Wspinanie.pl 
Serwis wspinaczkowy, w serwisie bieżące wiadomości, opisy rejonów, artykuły, forum wspinaczkowe i baza kursów

onthesummit

On the Summit to nie tylko strona internetowa, czy blog tematyczny. To raczej swego rodzaju projekt mający na celu ciągłą, wieloaspektową działalność w szeroko pojętej tematyce górskiej. Dla nas, ludzi prowadzących serwis ważne jest, by każdy miłośnik świata górskiego znalazł tu swoją enklawę. By z chęcią i regularnością przeglądał pojawiające się treści. Nie chcemy ograniczać się tylko do tego, co najwyższe i najbardziej spektakularne. Chcemy, by również adepci turystyki górskiej w wersji minimalistycznej czuli się z nami dobrze.  Zatem czy jesteś zdobywcą Korony Himalajów i Karakorum, czy byłeś 2 razy na Giewoncie, Twoja aktywność górska ogranicza się do podziwiania gór z wysokości położonych u ich stóp miejscowości, On the Summit to miejsce dla Ciebie.

 

comtv

ComTv.pl – Telewizja Interaktywna jest jedną z pierwszych tego typu stacji działających w Polsce. W sieci internetowej jesteśmy obecni od 2005 roku. ComTv.pl ma stałych widzów na całym świecie a głównym obszarem dzialalności Telewizji Interaktywnej ComTv jest realizacja reportaży z wydarzeń odbywających się na Śląsku lub promujących region poza jego granicami. Więcej na: www.comtv.pl 

Wspierają nas medialnie:

Taternik -
od ponad stu lat magazyn Taternik ukazuje się dla ludzi, którzy kochają góry. Przeczytaj najnowsze artykuły i sprawdź atrakcyjną ofertę literatury górskiej.

Biegigorskie.pl to portal miłośników biegów górskich i górskich sportów wytrzymałościowych.

 

 

Partnerzy

Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im Jerzego Kukuczki
Z założenia najważniejszymi celami fundacji jest pomoc przy organizacji wypraw, podejmowanie inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa w górach,  popieranie wydawnictw służących promocji polskich dokonań górskich i upowszechnianie wiedzy o nich oraz nieść pomoc poszkodowanym w górach ale też  aby wspierać osoby bliskie tych, którzy w górach zostali na zawsze.

Fundacja Zawady
Pierwszym celem Fundacji jest stworzenie muzeum himalaizmu polskiego im. Andrzeja Zawady upamiętniające tego wybitnego himalaistę jako inicjatora polskiej idei himalaizmu zimowego oraz propagatora polskiego alpinizmu na forum międzynarodowym, ponadto prezentujące historię polskiego alpinizmu, a w szczególności Złotą Erę himalaizmu polskiego w latach 1975-1996.

 
 

Patroni
Sponsorzy
AlpinSport RMD Winter Run
Polecamy


Cały Wondół czyta


 
Partnerzy Festiwalu Górskiego Wondół Challenge
 
Warunki użytkowania strony |Linki |Program |Goście VIII edycji 2018 |Goście VI edycji 2016 |Goście VII edycji 2017 |Wondołowa galeria zdjęć |Goście 2015 |1 % podatku na GOPR Grupa Beskidzka |Archiwum Wondół 2013 |Archiwum Wondół 2012 |Archiwum Wondół 2011 |Archiwum Wondół 2010 |Moderowany katalog stron www |Ebooki i Audiobooki
© 2017 WONDÓŁ CHALLENGE - FESTIWAL GÓRSKI | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net